Nahá Miriam Kalisová

Slovenská moderátorka Miriam Kalisová se narodila 10.6.1985 v hlavním městě Slovenska Bratislavě. V České republice není až tak známá, jelikož zatím, na rozdíl například od Dary Rolins či Adely Banášové nikdy nevystupovala v nějaké česko-slovenské show typu Česko-Slovenská SuperStar.

Nicméně na Slovensku je velmi populární i díky tomu, že muži vídají Miriam Kalisovou každý večer jako moderátorku Televizních novin na stanici Markíza. Mnoha z těchto mužů se na tyto zprávy dívá právě jen kvůli Miriam Kalisové. Pěkná brunetka s krásným erotickým hlasem se však, přestože by si to její fanoušci zasloužili, odmítá vyfotit nahá. Jediným úspěchem paparazzi byla pouze rozverná fotka na slovenské Zlatém Slávikovi, kde nechtěně ukázala kalhotky.

Miriam Kalisová žije s přítelem Martinem Šmahelem a v září 2011 oznámili, že se budou brát. Tak doufejme, že Martin ji předsvědčí, aby se nám ukázala Miriam Kalisová nahá.

Nahá Miriam Kalisová a její nahé fotky pro pánský magazín:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > Slovenské celebrity > Nahá Miriam Kalisová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama