Nahá Petra Faltýnová

Česká modelka a moderátorka Petra Faltýnová se narodila v Praze dne 2. dubna 1978.

Do světa českého showbyznysu vstoupila relativně brzy, již jako dvacetiletá, když se v roce 1998 přihlásila do soutěže Miss ČR. Soutěž ji sice vyfoukla kudrnatá blondýna Kateřina Stočesová, druhý skončila sexbomba Alena Šeredová, ale vzhledem k tomu, že Petra Faltýnová vyhrála Miss Sympatie, Miss Silueta a Miss Foto, otevřelo jí to dveře pro úspěšnou kariéru.

Nabídky na focení se začaly množit, výjimkou nebylo ani focení erotických snímků, zejména ve spodním prádle a bikinách. Úplně nahá Petra Faltýnová se však v bulváru nikdy neobjevila. Místo toho však zajímavě vypadá souhrn jejich milenců – počínaje libanonským byznysmanem Azou, pokračujíc přes známého proutníka hokejistu Ručinského, podnikatele Habajáče a Štekla, herce Jiřího Langmajera, znovu konče u Štekla, kterému nakonec porodila dítě. To svědčí o tom, že nám tají, že je sexuální dračicí a my se můžeme těšit až se Petra Faltýnová nahá opravdu objeví…

Dračice Petra Faltýnová nahá a její sexy nahé fotky pro pánský časopis:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Petra Faltýnová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama