Nahá Iva Kubelková

Česká modelka, herečka a moderátorka Iva Kubelková se narodila 7. května 1977 v západočeském městě Písek. Ve čtrnácti letech odjíždí sama s matkou do Prahy, kde studuje a vystuduje střední soukromou ekonomickou školu. Dále pokračovala studiem VOŠ, ale ve druhé ročníku se přihlásila do soutěže MISS ČR.

Soutěž sice nevyhrála, porazila jí Petra Minářová, nicméně skončila druhá a získala titul 1. vicemiss, což ji otevřelo bránu do světa showbyznysu. Najednou se Iva Kubelková stala vyhledávanou modelkou, mnohokrát fotila erotické kaledáře, například pro firmu STOCK, nahá Iva Kubelková se však na internetu nikdy neobjevila. Odmítala obrovské honoráře, například časopisu LEO či Playboy, a už to bohužel vypadá, že Ivu Kubelkovou nahou nikdy neuvidíme. Škoda, protože je obrovská a pevná prsa vyhrála dokonce soutěž o nejkrásnější česká ňadra.

Dlouhou dobu byla Iva Kubelková přítelkyní české hokejové legendy, Jaromíra Jágra. Poté randila s automobilovým závodníkem Martinem Kolocem, aby nakonec štěstí nenašla se slavným sportovcem, ale podnikatelem Ladislavem Doležalem, se kterým má 2 dcery, starší Natálku a mladší Karolínu.

Nahá Iva Kubelková a její velká prsa na nahých fotografiích:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Iva Kubelková

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama