Nahá Hanka Svobodová

Česká modelka a 1.vicemiss České Miss 2008 Hanka Svobodová se narodila 30.7.1988 na Vysočině, v malém vesničce Zadní Zhořec. V současnosti tato krásná a prsatá brunetka studuje aplikované právo. Zaujala zejména druhým místem v soutěži Česká Miss Michaely Maláčové v roce 2008 a tím se dostala mezi smetánku.

Touha vidět nahou Hanku Svobodovou rozrušuje mnoho vlivných mužů. kterým Hana Svobodová prošla postelí. Jedním z nich je i pověstný lamač dívčích srdcí Leoš Mareš, se kterým Hanka Svobodová ještě před nedávnem randila. Leoš se svěřil, že Hana Svobodová je v sexu velká dračice, nicméně pro nedostatek času se nakonec rozešli.

Tím nám ale všem  Leoš udělal velkou službu, protože i my ostatní můžeme snít o tom, že se nám nahá Hanka Svobodová zjeví v naší ložnici. No uznejte pánové, kdo z Vás netouží po tom, aby Vám Hana Svobodová ukázala svá pevná prsa a kulatý zadeček? Asi nikdo, že? A koneckonců nám, obyčejným smrtelníkům by stačilo i nahé fotky Hany Svobodové.

Česká Miss Hanka Svobodová nahá a její sexy nahé fotky najdete zde:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Hanka Svobodová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama