Nahá Ester Janečková

Česká herečka a moderátorka Ester Janečková se narodila již 15.12.1972, což by ji ovšem netipoval nikdo. Vystudovala střední uměleckou školu, následně šla DAMU studovat herectví.

Do širokého spektra společnosti se dostala díky televiznímu pořadu Pošta pro Tebe, který nepřetržitě uvádí již od roku 2005. Dále uvádí polední pořad pro ženy Sama doma. ˇ

Čím ovšem zaujala nejvíc muže? Ester Janečková má totiž krásná plná prsa, která se nebojí svým oblečením zdůraznit. Mnoho mužů bez rozdílu věku si jistě v duchu představovala, jak by vypadala Ester Janečková nahá. Bohužel Vás musíme zklamat, Ester Janečková patří k decentnějším dámám v českém showbyznysu, erotické fotky zásadně odmítá, nicméně svou krásou si získala srdce a chtíč mnoha mužů. Zde máte alespoň částečně erotické fotky Ester Janečkové a doufejme, že se jednou nechá Ester Janečková vyfotit úplně nahá.

Sexy mamina Ester Janečková nahá a fotky jejich obrovských prsou:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Ester Janečková

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama