Nahá Lucie Borhyová

Česká moderátorka, modelka a sexbomba Lucie Borhyová se narodila 16.4.1978 v Praze a již v raném věku se stala velmi populární celebritou, kterou stíhají houfy senzacechtivých bulvárních novinářů.

Již ve svých 20 letech se stala naprostým miláčkem všech, kteří sledovali Televizní noviny na Nově. Společně s kolegou Rayem Korantengem vytvořili pár, který s chvilkovou přestávkou kvůli těhotenství Lucky Borhyové funguje dodnes. V době těhotenství Lucii, zřejmě v zájmu mužské populace, vystřídala další blonďatá a prsatá sexbomba, Michaela Ochotská. Každý večer o půl osmé usedala celá mužská populace u televize a hltala obrovská prsa Lucie Borhyové, které nám pravidelně ve svém výstřihu ukazovala.

Snad každý muž si alespoň jednou v životě přál – kéž by teď přišla Lucie Borhyová nahá! Ano, takový má svým vzhledem dračice a zároveň chováním anděla na mužskou populaci vliv. Nahá Lucie Borhyová je jistě jedním z nejhledanějším souslovím na celém českém internetu. Bohužel úplně nahá se Lucie Borhyová nikdy vyfotit nenechala. Erotické fotky pro časopis MAXIM budiž nám zatím útěchou..

Sexbomba Lucie Borhyová nahá a její nahé fotky pro erotický časopis:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Lucie Borhyová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama