Nahá Alice Bendová

Česká herečka, modelka a moderátorka Alice Bendová se narodila již v roce 1973 v Praze jako Alice Veselá. Na její nádherné postavě ovšem absolutně není poznat, že jí táhne na čtyřicet, čímž samozřejmě zaujala mnohé režiséry, ale také bohaté muže.

Alice Bendová začínala jako fotomodelka, ovšem záhy si jejího hereckého (a nutno dodat, že i tělesného) talentu všimli čeští režiséři a bylo rozhodnuto. Bude herečka. Debut si Alice Bendová odbyla ve filmu Báječná léta pod psa, kde skvěle ztvárnila jugoslávskou komunistku, která přijede na služební cestu do Čech. V tomto filmu se také poprvé objevila Alice Bendová nahá. Tím, že se Alice Bendová na kánoi odhalila a ukázala svá obrovská a pevná prsa, si vysloužila nehynoucí obdiv mnoha mužů a závist mnoha žen. Následovaly další filmy, např. Duše jako kaviár, či Sametoví vrazi. V každém filmu se objevila Alice Bendová nahá, proto mělo obrovský úspěch.

Své vrcholné „herecké“ umění však zatím ukázala ve filmu Kajínek, kde si to rozdala natvrdo s představitelem hlavní role. Tento drsný sex Alice Bendové je nezapomenutelným zážitkem.

Nahá Alice Bendová patří k nejpopulárnějším tématům českého showbyznysu. Mužům se při pomyšlení na její obrovská a mlékem nalitá prsa okamžitě zatají dech.

Nahá Alice Bendová a její mlékem nalitá prsa na erotických fotografiích:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Alice Bendová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama