Nahá Kateřina Brožová

Je to k nevíře, ale česká modelka, herečka, zpěvačka a moderátorka Kateřina Brožová se narodila již 9.2.1968 v Praze. Málokdo by této české sexbombě a stálici mezi českými kráskami hádal více než 40 let. Kateřina v roce 1991 promovala na DAMU a od té doby prošla mnohými divadelními i televizními angažmá.

Díky své kráse se jí všeobecně začalo říkat „Česká Pamela Anderson„. Mohly za to krásné, dlouhé blond vlasy, hluboké modré oči, nádherná postava modelky, ale hlavně obrovská, plná a hlavně přírodní prsa. Kromě herectví se ovšem také věnuje zpěvu, vydala CD s názvem „Zpívám si“. Šokovala tím, že se na přebal CD nechala vyfotit úplně nahá.

Nahá Kateřina Brožová to je sen mnoha dnešních čtyřicátníků, třicátníků i mladších zajíčků. Kateřina Brožová, to ovšem nejsou jen její prsa, ale je také velmi inteligentní ženou. Bohužel její herecké role jí navždy přisoudili nálepku sexbomby.

Sexbomba Kateřina Brožová nahá a její sexy nahé fotky:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Kateřina Brožová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama