Nahá Martina Gavriely

Česká modelka, moderátorka, playmate a sexbomba Martina Gavriely se narodila 26. září 1978 v Praze.

Do českého showbyznysu vstoupila relativně pozdě, až na počátku roku 2010, kdy se objevila v pořadu TV Prima VIP zprávy. Předtím se na stránce bulváru zobrazovala zejména kvůli vztahu s bouřlivým hokejistou Radkem Dudou. Nicméně to bulvár nevěděl, jaký bouřlivý život vedla sama Martina Gavriely

Jako mladá holka odjela za prací do USA, kde se stejně jako její vrstevnice, modelka a moderátorka Eva Decastelo, živila focením erotických fotek a natáčením lesbického soft porna. Což nám, fanouškům její krásy, samozřejmě nevadí. Vadilo to ovšem jejímu zaměstnavateli, TV Prima, který ji propustil. Na Facebooku se proti tomuto strhla vlna nevole jejich fanoušků, zejména mužské části populace, protože ta byla zvyklá vždy čekat v 19:50 s tím, co že nám dnes ze svého těla tato blonďatá sexbomba ukáže.

Ano, Martina Gavriely nahá, to je sen mnoha mužů všech generací. Své fanoušky přitahuje zejména její dokonalá postava, dlouhé plavé vlasy a zejména její obrovská pevná prsa, kterými plní svůj dekolt. Doufejme, že se i v budoucnu dočkáme dalších sexy fotek nahé Martiny Gavriely, i když ona to sama odmítá!

Sexbomba Martina Gavriely nahá a její nahé porno fotky a lesbické scény:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Martina Gavriely

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama