Nahá Kateřina Stočesová

Česká modelka, herečka, moderátorka a podnikatelka Kateřina Stočesová se narodila 14. října 1979 v Podlesí na Příbramsku. Vystudovala Střední zahradnickou školu v Mělníku a podniká v oblasti květinářství a floristiky.

Do popředí českého showbyznysu se dostala díky nečekanému vítězství v soutěži MISS ČR v roce 1998, kdy porazila dvě favoritky, Petru Faltýnovou a Alenu Šeredovou. Ve stejném roce potom k tomuto titulu přidala i další, tentokrát mezinárodní titul, Queen of the World. Později však jí však pro spory s organizátorem soutěže byl titul odebrán.

Kateřina Stočesová se několikrát nechala vyfotit úplně nahá, čímž dostala do rozpaků nejednoho muže. Její krásné kudrnaté blonďaté vlasy jakoby vzhledem k tělu ztrácely důležitost. Kateřina Stočesová má krásnou štíhlou postavu, dlouhé nohy a nádherná prsa.

Nahá Kateřina Stočesová tak šokovala všechny obeznámené v českém showbyznysu, protože vždy vystupuje velice skromně a nikdo si nedokázal představit, že se pro něco takového, jako fotit erotické fotky odhodlá. Pro nás, její věrné fanoušky, je to samozřejmě jedině dobře a doufejme, že se dočkáme i nějakých dalších nahých fotek.

Nahá Kateřina Stočesová na sexy nahých fotkách pro erotický magazín:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Kateřina Stočesová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama