Nahá Simona Krainová

Česká modelka, herečka, moderátorka a partygirl Simona Krainová se narodila, je to k nevíře, již 19. února 1973 ve slezském Havířově.

Ihned po Sametové revoluci v roce 1989 odjela na konkurz na modelku do Paříže, kde uspěla. Simona Krainová patřila mezi trojku českých topmodelek, o které se prali zájemci v Paříži, Miláně či New Yorku. Společně s Terezou Maxovou a Evou Herzigovou, byly opravdu velmi žádané. Proč? Jednoduché vysvětlení – slovanské typy s nádhernou ženskou postavou a obrovskými pevnými prsy.

Nahá se Simona Krainová nechala vyfotit hned několikrát. Její akty zvedají tep mužům na celém světě. V současnosti Simona Krainová působí, i kvůli dítěti, které porodila zejména v České republice, spíše jako moderátorka, než jako modelka. Vždy si ale najde čas nafotit nějaký dobročinný erotický kalendář či své erotické fotky vydražit pro dobrou věc.

Simona Krainová je velmi dobrou kamarádkou slovenské zpěvačky a R’n'B sexbomby Dary Rolins. V minulosti se spolu často proháněly na pražských večírcích, užívání drog dle bulváru nebývalo výjimkou. Simona rozhodně nepatří do starého železa a sousloví „Nahá Simona Krainová“ se bude hledat ještě minimálně dalších 20 let…

Nahá Simona Krainová a její sexy nahé fotky ukazují téměř vše:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Simona Krainová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama