Nahá Zuzana Belohorcová

Slovenská a teď už i česká moderátorka, modelka a sexbomba Zuzana Belohorcová se narodila 24. února 1976 v západoslovenské Žilině. V Bratislavě vystudovala operní zpěv a hru na klavír na místním Konzervatoři.

Nejprve pracovala jako hlasatelka a uváděla počasí, nicméně její erotický projev a sex-appeal se plně projevil až, když začala moderovat erotický pořad na Markíze s názvem Laskanie. Muži hltali každé její slovo a ruku na srdce, zejména je zajímala její pevná a velká prsa. Když se uvolnilo místo po playmate Janě Štefánkové v nováckém pořadu Peříčko, přihlásila se Zuzana Belohorcová na konkurz a vyhrála ho. Zuzana Belohorcová a její prsa tak společně ovládly celé Česko-Slovensko.

Nahá se Zuzana Belohorcová objevuje velmi často, absolutně se nestydí ukázat své vnady v rouše Evině. Proslavila se zejména fotkami, kde je Zuzana Belohorcová nahá na pláži. Mnoho mužů by si přálo být tím pískem přilepeným na jejím těle.

V poslední době se s manželem a dcerou stáhli do ústraní na Floridu, nicméně můžeme očekávat, že nahá Zuzana Belohorcová opět s pompou přijde na scénu!

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > Slovenské celebrity > Nahá Zuzana Belohorcová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama