Nahá Gabriela Dvořáková

Česká modelka a playmate Playboye Gabriela Dvořáková se narodila v roce 1988 v Českých Budějovicích. Vzhledem k jejímu věku a také způsobu, kterým se v českém showbyznysu proslavila o ní není mnoho soukromých informací. Známé je to, že se nahá Gabriela Dvořáková objevila na obálce Playboye, což by však nebyla nic extra zvláštního u dívky s nádherným tělem a krásnými prsy. Co je však důležité je to, že v roce 2009 rozbila dlouholetý vztah moderátora Leoše Mareše a jeho ženy Moniky. Stala se totiž jeho milenkou.

Leoše samozřejmě zaujaly nahé fotky Gabriely Dvořákové, které nafotila a proto neváhal se s ní při první příležitosti seznámit. Vztah ovšem nevydržel a Gabrielu vystřídala Miss Hanka Svobodová.

Gabriela Dvořáková se však udržela v podvědomí společnosti a její nahé fotky jsou proto vždy zajímavější než nahé fotky prosté holky z lidu.. Gabriela Dvořáková nahá u nás a pro Vás…

Nahá Gabriela Dvořáková a její sexy nahé fotky pro Playboy:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Gabriela Dvořáková

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama