Nahá Alena Šeredová

Česká a teď už i italská topmodelka, vicemiss ČR 1998 a manželka známého fotbalového gólmana italské reprezentace Gianluigi Buffona, Alena Šeredová se narodila 21. března 1978 v Praze na Vinohradech, kde prožila celé dětství.

Vzhledem k její přirozené kráse, které si již v raném dětství všiml fotograf Jadran Šetlík začala s modelingem. Již v 15 letech fotila s Šetlíkem první fotky, v šestnácti se poprvé jako modelka vydala za prací do Řecka, v 17 se poprvé podívala do Milána. Už tehdy všichni věděli, že nahé fotky Aleny Šeredové budou v budoucnu terno.

Ovšem opravdovou díru do světa udělala po své účasti v soutěži Miss ČR v roce 1998, kde obsadila druhé místo. Porotce  oslovila nejen dokonalá postava a její obrovská prsa Aleny Šeredové, ale také její jazykové znalosti a inteligence. Soutěž ji navíc vyslala reprezentovat Českou republiku na soutěž Miss World, kde se umístila jako čtvrtá.

To jí otevřelo cestu do topmodelingového světa a také světa umění. Alena Šeredová začala fotit akty, vystupovat v italských televizních show, čehož si nemohli nevšimnout italští prominentní fotbalisté. Alena prý prošla postelí Christianu Vierimu, Fillipu Inzaghimu, aby nakonec klofla dalšího multimilionáře, golmána „squadry azzury“ Gialuigi Buffona, za kterého se nakonec v roce 2011 v Praze provdala.

Alena Šeredová – Buffon je hrdou matkou 2 dětí, synové Luis Thomas a David Lee se narodili v roce 2007, resp. 2009.  Na jejím krásném těle to však absolutně není znát. Nahá Alena Šeredová – to je dnes pojem, kdy se mnoha mužům na celém světě vzrušením chvěje celé tělo.

Nahá Alena Šeredová a její odhalená prsa na erotických fotkách:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Alena Šeredová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama