Nahá Dominika Mesárošová

Česká modelka, sexbomba, playmate a partygirl Dominika Mesárošová se narodila 15. září 1985 v Praze. Původně chtěla být kadeřnicí i i kosmetičkou, proto nastoupila na Střední odborné učiliště kadeřnické v Praze.

Nicméně vzhledem k její přirozené kráse se dalo čekat, že trend změní a stane modelkou. Do podvědomí českého bulváru vstoupila vztahem s českým podnikatele Moťovským. Pro to, aby získala větší množství zakázek, zejména na focení spodního prádla, si Dominika Mesárošová nechala plasticky upravit prsa a to až do velikosti 6. Následovala tak další české modelky, které se snaží prosadit díky svým silikonovým prsům, např. Hanku Mašlíkovou.

Svého cíle dosáhla a v současnosti je nahá Dominika Mesárošová velmi hledaným souslovím na českém internetu. Dominika Mesárošová se mnohdy objevovala skoro nahá na fotografiích známých českých fotografů. Bohužel opravdu nahé fotky zatím nikdy nezveřejnila, proto Vám musí postačit erotické fotky Dominiky Mesárošové ve spodním prádle. Doufejme, ale že, když do Googlu někdy v budoucnu zadáme heslo „Dominika Mesárošová nahá, že nebudeme o její velká prsa ochuzeni.

Sexbomba Dominika Mesárošová nahá a její prsa číslo šest:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Dominika Mesárošová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama