Nahá Mirka Čejková

Česká novinářka a moderátorka Mirka Čejková se narodila 6. července 1963 v Praze. Úspěšně vystudovala pražskou Vysokou školu chemicko-technologickou.

Mirka Čejková je známá z působení ve zpravodajství Československé a později České televize (tehdy ještě jako Mirka Všetečková), ale zejména pak ze zpráv TV Nova. Její sexy hlas a krásná tvář z ní udělali opravdovou celebritu. Je matkou 3 dětí, i přesto u mužů vzbuzuje pomyšlení na to, že by Mirka Čejková nahá přišla do jejich ložnice, vzrušení.

Mirka se často angažuje v charitě, sama má však v životě velmi smutnou historii. Její nejstarší dcera Petra je handicapovaná, s prvním manželem, golfistou Alexandrem Čejkou se rozvedla, druhý manžel Marek Vít byl zatčen a odsouzen za daňové úniky.

Mirka Čejková určitě nepatří mezi celebrity-sexbomby, ale její krásná tělo i duše ji jistě zařazuje mezi tuto sbírku nahých českých celebrit.

Sexy mamina Mirka Čejková nahá na fotkách pro erotický časopis:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Mirka Čejková

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama