Nahá Jitka Válková

Česká modelka a zpěvačka Jitka Válková se narodila na Vysočině, 11. listopadu 1991 v Třebíči. Tam také vystudovala místní katolické gymnázium, než se jako osmnáctiletá přihlásila do soutěže Česká Miss.

Tu v roce 2010 a z rukou předchozí vítězky Ivety Lutovské převzala korunku královny krásy. Od té doby se stala nedílnou částí české smetánky, objevuje se pravidelně na různých večírcích a také fotí erotické fotky ve spodním prádle. Bohužel pro nás, se nahá Jitka Válková, myšleno úplně nahá, na žádné fotce neobjevila. Nicméně u této 20-leté krásky s dokonalou postavou a hezkými prsy se ještě můžeme dočkat mnohého.

V současnosti Jitka Válková žije s fitness trenérem Mirkem Ciprou, který v minulosti proslul partnerstvím s českou porno hvězdou Paulou Wild.

Česká Miss Jitka Válková nahá na sexy erotických fotkách:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Jitka Válková

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama