Nahá Andrea Verešová

Slovenská modelka, právnička a moderátorka Andrea Verešová se narodila 28. června 1980 ve slovenské Žilině, má mladší sestru Alexandru, její matka je právnička, otec vyučuje na univerzitě.

Andrea Verešová se poprvé dostala do podvědomí titulem Miss Slovensko 1999, poté se přestěhovala do Prahy, kde jde ve šlépějích své matky a studuje také Právnickou fakultu. Živí jako modelka, proslavila se vztahem s českým hokejovým útočníkem Jaromírem Jágrem. V současné době je vdaná za plzeňského právníka Daniela Volopicha, vychovává s ním již své druhé dítě.

Čím ovšem šokovala Andrea Verešová nejvíce jsou sexy fotky a video původně z serveru Macandbumble.com, kde pózuje v erotických pózách ve vaně. Ukázky fotografií vidíte níže, kliknutí se obrázek maximalizuje. Andrea Verešová nahá - to je sousloví, které mnohým mužům zažehne jiskru v očích.

Andrea Verešová nahá na sexy fotkách zde:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > Slovenské celebrity > Nahá Andrea Verešová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama