Nahá Vlaďka Erbová

Česká modelka, moderátorka, playmate a sexbomba Vlaďka Erbová se narodila 15.7.1981 v Praze.

Poprvé (a ne naposledy) zaujala svým bujným poprsím v roce 2003, kdy se stala Playmate českého vydání časopisu Playboy. Vlaďka Erbová se nechala vyfotit nahá a ukázala nám svá přírodní velká prsa v celé své kráse, včetně bradavek. Od té doby se stala nedílnou součástí české modelingové scény. Ráda vystupuje, samozřejmě se nikdy nestydí ukázat celé své nahé tělo na erotických fotografiích.

Po porodu dcerky Viktorie, kterou má s hokejistou Zdeňkem Bahenským si svá už tak obrovská prsa nechala zpevnit plastickou operací, aby se nato Vlaďka Erbová nahá znovu objevila na bulvárních fotkách. Ne nadarmo se Vlaďce Erbové přezdívá česká Halle Berry, můžou za to nejen krátce střižené vlasy, ale také sex-appeal, který z ní přímo čiší.

Neodolal ani proslulý bouřlivák, fotbalista pražské Sparty, Tomáš Řepka, který kvůli ní dokonce opustil i svou manželku a děti. V současnosti mu Vlaďka nosí jeho dítě a podle nejnovějších informací jí prsa narostly až do velikosti SEDM! Těšíme se, až se zase fotky nahé Vlaďky Erbové objeví na internetu!

Prsatá Playmate Vlaďka Erbová nahá a její velká prsa na nahých fotkách:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Vlaďka Erbová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama