Nahá Adela Banášová

Slovenská moderátorka a modelka Adela Banášová se narodila 12. října 1980 ve slovenském hlavním městě Bratislava. Vystudovala kulturologickou fakultu na Univerzitě Komenského. Kvůli svému otci prošla v dětství velmi přísnou výchovou, což ji pomohlo ve skvělé kariéře moderátorky.

Adela Banášová se prosadila a proslavila jako moderátorka rozhlasové stanice FUN Radio, posléze přišla nabídka moderovat slovenskou verzi Superstar. Tu přijala a opravdu se zrodila nová Superstar. Adela Banášová. Bulvár se začal vrtat do jejích soukromých záležitostí, nicméně žádné nahé fotky Adely Banášové nikdy nenašel.

V České republice začala být Adela Banášová populární díky vysílání 1. Československé Superstar, kde spolupracovala s Leošem Marešem. Ani český bulvár však nikdy nepřišel na to, jak zajistit, aby se v jejich denících objevila Adela Banášová nahá.

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > Slovenské celebrity > Nahá Adela Banášová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama