Nahá Michaela Badinková

Původem slovenská herečka a zpěvačka Michaela Badinková se narodila 25.1.1979 v jihoslovenském městě Malacky. Chodila a řádně vystudovala bratislavskou státní konzervatoř a pak odešla na DAMU, kde odpromovala ve studijním oboru činoherní herectví.

Míša Badinková vystřídala mnoho pražských divadel, jako příklady za všechny uveďme Bábkovo divadlo v Žilině, či Divadlo na Fidlovačce. Do podvědomí českého diváka se však zapsala až rolí Zrzečky v zatím posledním díle Básníků, filmu Jak básníci neztrácejí naději. Svou krásou zde zaujala a krásné tělo Michaely Badinkové, která se ve filmu objevila skoro nahá, ohromilo mnoho mužů. V současné době Michaela Badinková zastává roli ředitelky gymnázia v nekonečném seriálu televize Nova Ulice.

Většinu mužů ovšem nezajímá její herecké umění, ale její přirozená krása a sex-appeal. Jak asi vypadá Michaela Badinková nahá? Tato otázka jistě často probleskla hlavou každému muži, který ji zahlédl. Michaela Badinková nahé fotky prozatím odmítá, nicméně doufejme, že tento, pro většinu původem slovenských hereček, vcelku častý názor, rychle změní. Toho sexy těla Míšy Badinkové by byla opravdu škoda.

Slovenská zrzka Michaela Badinková nahá a její erotické fotky zde:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > Slovenské celebrity > Nahá Michaela Badinková

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama