Nahá Andrea Kerestešová

Slovenská herečka, moderátorka a modelka Andrea Kerestešová se narodila 21.červencem v obci Hlinné v okrese Vranov nad Topľou. Vystudovala Trnavskou univerzitu, obor Tvořivá dramatika. Po ukončení studií vystupovala zejména v reklamních TV spotech, například v reklamě na Bohemia chipsy či sýry Pribina.

První, opravdu velkou, roli získala v roce 2006, kdy si zahrála rafťačku Kláru v české komedii Rafťáci, kde na sebe upozornila nejen díky skvělým hereckým kvalitám, ale také díky svému obrovskému a bujnému poprsí. Ve filmu Andrea Kerestešová a její velká prsa uhranula i Jiřímu Mádlovi. Není divu, její míry 91-61-91 jsou opravdu malý kousek od ideálu a nahá Andrea Kerestešová u něj musela vzbudit obrovské vzrušení.

V současné době ji vídáme v seriálu České televize Vyprávěj, kde se tedy v roli Evy Andrea Kerestešová nahá moc neobjevuje, nicméně ukázála pár scén v bikinách a málokterý chlap se jí díval do očí. Prsa Andrey Kerestešové jsou pro ně opravdu lákadlem. Bohužel Andrea Kerestešová nahé fotky prozatím spíše odmítá, nicméně doufejme, že již brzy změní názor.

Sexy Andrea Kerestešová nahá a její nahé fotky zde:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > Slovenské celebrity > Nahá Andrea Kerestešová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama