Nahá Gabriela Partyšová

Česká modelka, herečka, moderátorka a zpěvačka Gabriela „Gábina“ Partyšová se narodila 9.6.1978 v moravské metropoli Brně. Vystudovala soukromé gymnázium, vždy ovšem snila a životu hvězdy showbyznysu, což se jí posléze splnilo.

Již od roku 1993, kdy Gábina Partyšová vyhrála konkurz na moderátorku pořadu Jak se rodí hvězdy, roste její sláva a popularita geometrickou řadou. Uváděla s Lenkou Hornovou pořad PRÁSK, kde měla vlastní rubriku, národ zbláznila výmyslem o dvojčeti-zpěvačce Rebece, která ve skutečnosti neexistuje.

Co ovšem zvedá muže ze sedadel? No jistě, když se někde objeví Gábina Partyšová nahá na erotických fotkách! První sadu erotických fotek nafotila v roce 2006 a hned se objevila na titulce Playboye! Gábina navíc velice ráda spolupracuje s bulvárními novináři, pro se o ní, manželu Josefu Koktovi a jejich dětech neustále píše, což jí garantuje popularitu. Výhody to nese pro všechny, ženy si rády čtou o pohádkovém životě, muži zase vidí Gabrielu Partyšovou nahou na sexy fotkách z dovolených, kterými bulvár zásobuje.

Nahá Gábina Partyšová a její sexy nahé fotky pro Playboy:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Gabriela Partyšová

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama