Nahá Hanka Mašlíková

Česká modelka, moderátorka, playmate a silikonová sexbomba Hana Mašlíková, která se veřejně nechává říkat raději Hanka Mašlíková, se narodila 18. května 1982 v severočeských Teplicích. Po dvou letech střední školy ji přerušila a odstěhovala se za prací do Prahy, školu následně dokončila dálkově. Kdo by to byl tušil, že se z takovéto prosté dívky stane sexbomba a české internetové vyhledávače nebudou stíhat vyhledávat sousloví <<Hanka Mašlíková nahá>>.

V českých showbyznysových luzích a hájích proslula svou účastí v tvrdé reality show Trosečník, která běžela na TV Prima. Zde zaujala svou krásou, nikoli však svými pěknými dvojkami.

Slavnou a vyhledávanou modelkou se stala až poté, co si nechala plasticky upravit svá prsa. Prsa Hanky Mašlíkové to je dnes pojem. Její umělé čtyřky, ne-li pětky, na nás koukají ze všech možných reklam. Hanka Mašlíková se navíc nestydí vyfotit nahá. Nahé erotické fotky Hanky Mašlíkové mužům dodávají energii do šedých dnů. Kdo by nesnil se s takovými prsy polaskat?

Hanka Mašlíková a její velká prsa prostě neustále táhnou, což dokazují i četné články v bulváru. Bulvární fotografové se mohou zbláznit, jen aby zachytili nahou Hanku Mašlíkovou. Kampak se pak hrabou její následovnice, které si také nechaly zvětšit poprsí, např. Dominika Mesárošová. Hana Mašlíková je prostě jen jedna…

Silikonová sexbomba Hanka Mašlíková nahá a její velká prsa na nahých fotkách:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Hanka Mašlíková

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama