Nahá Dara Rolins

Slovenská zpěvačka, modelka, partygirl a R’n'B sexbomba Dara Rolins se narodila 7.12.1972 ve slovenském hlavním městě Bratislava. Již jako malé roztomilé děvče chce být zpěvačkou. V jejích šesti letech se poprvé ukazuje její talent pro sólový zpěv, i když tehdy to mohlo vyznít jakkoliv – byla vyhozena ze sboru kvůli tomu, že není týmovou hráčkou. Nicméně víme, jaké „hvězdy“ tehdy socialismus pěstoval.

Dara Rolins sexy fotkami nejen bulvár, ale i vlastní webové stránky. Snad každý z mužů si přeje, aby se Dara Rolins nahá objevila v jeho pokoji. Vzhledem k tomu, jak svůdné erotické pohyby vyznává při interpretaci svých písní, myslíme si je Dara Rolins sexuální dračicí. Silikonová prsa Dary Rolins jsou prostě zárukou toho, že ji všichni muži Česko-Slovensku budou nadále milovat.

V současnosti je Dara Rolins jednou z nejpopulárnější slovenských, ale i českých zpěvaček. Miluje alternativní styly, zejména R’n'B. Pravidelně zasedá v porotách Slovenské, potažmo Česko-Slovenské Superstar. Se zpěvákem skupiny Wohnout Matějem Homolou vychovávají 2 děti, nicméně v současnosti spolu nežijí. Naopak s Darou Rolins žije momentálně hiphopový král Rytmus. Doufejme, že ji jednou vyfotí a my si budeme moci ověřit, že nahá Dara Rolins je prostě sexbomba!

Sexy fotky nahé Dary Rolins a její odhalená silikonová prsa najdete zde:


Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > Slovenské celebrity > Nahá Dara Rolins

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama