Nahá Tereza Kostková

Česká herečka, modelka a moderátorka Tereza Kostková se narodila 14. června 1976 v Praze slavnému herci Petru Kostkovi. Vystudovala herectví na Vysoké herecké škole v Praze a je známa jako herečka mnoha divadelních, filmových i seriálových rolí. Velmi často také moderuje televizní pořady či společenské akce.

V poslední době Tereza Kostková je velmi známá kvůli moderování pořadu StarDance s Markem Ebenem a také ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, resp. Cesty domů. I když vystupuje zejména v pořadech pro ženy, muži si ji oblíbili také, ruku na srdce, zejména kvůli její kráse a dokonalé postavě. A co nejvíc vyniká na její dokonalé postavě? Její obrovské trojky prsa.

Tereza sice ráda fotí odvážné erotické fotky, nicméně úplně nahá Tereza Kostková není nikde k nalezení. Ale vzhledem k tomu, že akty fotí i její o mnoho starší kolegyně, např. Jana Švandová, můžeme se i nadále těšit, že při hledání klíčového slova „nahá Tereza Kostková“ nám Google umožní sledovat její krásné křivky…

Prsatá mamina Tereza Kostková nahá a její nahé fotky:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Tereza Kostková

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama