Nahá Gabriela Gunčíková

Česká zpěvačka Gabriela Gunčíková se narodila 27. června 1993 v Jankovicích na Zlínsku. Odmala vyrůstala v muzikantské rodině, přesně řečeno její otec je rocker, což ji jako pozdější interpretku velice ovlivnilo.

V České republice a na Slovensku se proslavila díky soutěži Česko-slovenská Superstar v roce 2011, kdy skončila těsně druhá za vítězným Slovákem Lukášem Adamcem. Nicméně Gábina Gunčíková oslnila české i slovenské publikum nejen svým hlasem jako zvon, který by mohla závidět i Lucie Bílá, ale také svou neuvěřitelnou mladistvou krásou a také obrovskými pevnými prsy. Obdivovala je i stejně vybavená Dara Rolins, která usedla v porotě. Díky tomu se také stala objevem roku v anketě Zlatý Slavík.

Gabriela Gunčíková má čerstvě 18 let, ale podobně jako Ewa Farna, tak i ona se stala sex-symbolem. Krásné dlouhé nohy a pevná prsa Gabriely Gunčíkové však zatím žádný z fotografů nezachytil na nahých fotkách. Nicméně právě vzhledem k věku se dá předpokládat, že jednou budeme s radostí na Googlu hledat klíčové slovo: „Gabriela Gunčíková nahá„.

Gábina Gunčíková nahá a její nahé fotky:

Fotbalistky si pěkně mezi sebou rozdají!

tématická videa
468x80-v2.gif
Zde se nacházíte: Úvod > České nahé celebrity > Nahá Gabriela Gunčíková

Reklama

Firma ABD Izospol s.r.o. dělá minerální foukané izolace střech, krovů a dalších prvků. Chcete se dozvědět více o druhém pilíři důchodové reformy? Využijte informace na našem webu. Nejlevnější taxi v Ostravě? To je jedině taxislužba Taxitip Ostrava.

Modelka souloží na castingu!

Modelka 149

Sponzorované odkazy

Reklama